Biżuteria

Idealna biżuteria na letnie miesiące

0

Latem nasza garderoba jest adekwatna do pogody, czyli zazwyczaj lekka i zwiewna oraz pełna kolorów. Jaką biżuterię dobrać do stylizacji na ciepłe dni, by zachować lekkość wizerunku?

Biżuteria na plaży, jaką wybrać?

Letnie miesiące nie bez przyczyny kojarzą nam się z błogim wypoczynkiem. Upalne dni zachęcają do wyjazdów nad wodę i cieszenia się słońcem na piaszczystej plaży. Jaką biżuterię możemy założyć do skąpych plażowych strojów? Kolorowe bikini nie potrzebuje zbyt dużo dodatków, dlatego najbezpieczniejszym wyborem będą kolczyki srebrne w kolorze czarnym, które subtelnie przełamią stylizację mocnym akcentem, nie wysuwając się jednocześnie na pierwszy plan. Oprócz kolczyków do stroju kąpielowego możemy dobrać również pierścionek w minimalistycznym stylu.

Biżuteria do ubrań w stylu Boho

Zwiewne materiały, delikatne koronki i frędzle, czyli ubrania inspirowane stylem Boho wydają się idealnym wyborem na upalne dni. Jaką biżuterię dobrać do Boho stylizacji? Oryginalny styl Boho wymaga intrygującego dopełnienia, które zapewni nam biżuteria ręcznie wykonywana, w neutralnych barwach. Do lekkiej białej sukienki warto dobrać delikatny srebrny naszyjnik oraz wiszące kolczyki.

Abc doboru biżuterii

Eleganckie stylizacje latem, jak dobrać biżuterię?

Lato nie zwalnia nas z obowiązku eleganckiego ubierania się na ważne okazje. Odświętny strój latem u kobiet składa się głównie z szykownej, ale lekkiej sukienki odpowiednio dobranych butów i torebki. Chcąc nieco wzbogacić naszą stylizację, warto zadbać o pasującą do niej biżuterię. W dobrym guście jest zakładanie do eleganckich ubrań kompletu biżuterii (kolczyki, naszyjnik, pierścionek), najlepiej w kolorze klasycznego srebra lub złota.

Latem zazwyczaj stawiamy na minimalizm, nie tylko jeśli chodzi o ubiór, ale tez dodatki, takie jak biżuteria. Dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie oryginalność, jest autorska biżuteria przyciągająca wzrok ciekawymi wzorami. Ręcznie wykonywane naszyjniki, kolczyki i pierścionki kusza nie tylko oryginalnością, ale też precyzją wykonania.

Biżuteria do kasyna. Jaką założyć?

Previous article

Sekretne znaczenie kolczyków – męskim okiem

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Biżuteria